
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 11.5A 230W USB Square Slim Original PRC
1 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Len 230W
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оп
исАдаптер живлення забезпечує відновлення рівня заряду АКБ і стабільну роботу техніки від електричної мережі. Якщо оригінальний адаптер загубився, придбання нового — першочергове завдання власника ноутбука.
Доброю заміною стане представлена модель зарядки для ноутбуків Lenovo. Матеріали високої якості, захист від перегріву, оптимальна довжина кабелю забезпечать тривалі терміни експлуатації пристрою, максимальний комфорт власника.
Технічні параметри блока живлення для ноутбука
Провідне правило при виборі нового блоку живлення — сумісність з моделлю техніки. Отже, перед придбанням переконайтеся, що в переліку характеристик є потрібне вам значення.
Також можна враховувати технічні особливості пристрою:
- потужність — 230w;
- струм — 11.5a;
- напруга — 20v;
- роз'єм живлення — USB Square pin.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 11.5 A |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Тип роз'єму | USB+pin |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 11 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Сила тока | 11.5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





