
Блок живлення для Dell 20V 6.5 A 130W Type-C
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DellType-C130W
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Примітка:
Телефон не заряджається, протокол заряджання телефона не підтримується.
Назва товару: 20V6.5A130W-TYPE-C
Вхідна напруга: 100-240V-1.8A 50-60Hz
Вихідна напруга адаптера: 20V
Вихідний струм адаптера: 6.5A
Потужність адаптера: 130W
Примітка до роз'єму адаптера: Тип C
Гарантія: 1 рік
Сумісні номери адаптерів:
Для
DA130PM170
HA130PM170
Для
ADP-130FB BA
Для DELL:
P56F002, P73F, P73F001, 450-AHOM, XPS 9500, XPS 9575 2-IN-1, PRECISION 5550, Dell XPS 15, XPS 17, XPS 15 9570, XPS 15 9575, XPS 15 9500, XPS 17 9700, XPS 15 9575 2-в-1, PRECISION 5530 2-в-1, 0K00F5, K00F5, 0MOH25, MOH25, P56F, T4V18, PRECISION 15 5530, PRECISION 15 5540, XPS 15 (9575) K00F5, P56F001.
Адаптер може використовуватися для таких моделей (передаваний замовником):
XPS17, XPS 15 9500, XPS 15, P73F, Hv8k1x2, XPS 15, 5550, 9500








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 4.5 А |
- Ціна: 1 250 ₴





