
Блок живлення Apple 140W USB-C Power Adapter
1 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ap140W
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Опис
Блок живлення для ноутбуків надійний, економний та вірний спосіб вирішення проблем із зарядкою портативного комп'ютера.
Адаптер сумісний із широким спектром різних моделей ноутбуків. Надійні компоненти захищають від перегріву, перенапруги та короткого замикання, що забезпечує бездоганну та стабільну роботу.
Зручність і простота використання відіграють важливу роль - зарядне вставляється відразу в розетку, а також має компактний дизайн і легку вагу, що дуже зручно і дозволяє без проблем брати його з собою.
Корпус виконаний з якісного міцного пластику, а надійна ізоляція, міцність та гнучкість кабелю не дозволяє йому перегинатися чи переламуватись. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове відключення.
Характеристики
Сумісність Apple
Потужність, Вт 140
Сила струму, А5
Наявність євровилки в комплекті Так
Колір Білий
Тип роз'єму Type-C
Гарантія (міс.)12
Призначення Для ноутбука
Країна виробник Китай
Вихідна напруга, В 5V-28V
Сумісні партномери
Сумісні моделі
Apple MacBook Pro 16 A2485 Apple MacBook Pro 14 A2442 Apple MacBook Pro 16 A2779 Apple MacBook Pro 16 A2166 Apple MacBook Pro 15 A2941 Apple MacBook Pro 14 A2780 Apple MacBook Pro 13 A2681 Apple MacBook Pro 13 A1706 Apple MacBook Pro 13 A1707 Apple MacBook Pro 13 A1708 Apple MacBook Pro 13 A1718 Apple MacBook Pro 13 A1989 Apple MacBook Pro 13 A2159 Apple MacBook Pro 13 A2251 Apple MacBook Pro 13 A2289 Apple MacBook Pro 13 A2338 Apple MacBook Pro 13 A2337 Apple MacBook Pro 13 A2179 Apple MacBook Pro 13 A1932 MSI Summit E16 AI Studio A1VFTGMSI Prestige 14 AI Studio C1UDXGMSI Prestige 14 AI Studio C1VEGMSI Prestige 14 AI Studio C1VFGMSI Prestige 16 AI Studio B1UDXGMSI Prestige 16 AI Studio B1VEGMSI Prestige 16 AI Studio B1VFGMSI Prestige 16 AI Studio B1VGGMSI Prestige 16 AI Studio B1VG
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 5 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 96 Вт |
- Ціна: 1 999 ₴



