
Сумка-рюкзак синій 60х28х23см
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для тренувань та поїздок. З головних особливостей — це місткість і практичність під час використання, оскільки вона може носитися як рюкзак, що дуже зручно під час подорожей.
Сумка пошита з міцного поліестеру, який надійно захищає вміст від вологи та пилу. Виготовлена в стильному чорному кольорі з дизайном у формі нанесеного логотипа бренда. Сумка має додатковий довгий ремінь для носіння на одному плечі, а також дві ручки для використання її як рюкзак. За потреби одні з них можна заховати в передбачену для цього кишеню. Всі блискавки міцні та надійні, вони легко розстібаються й застібаються.
- Розмір: 60х23х28 см
Об'єм — 40 літр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 60 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 28 см |
| Кишені | Бічні, Нижний, Фронтальний |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






