
Комплект валіз Fly 2062 на 4 колесах 3 в 1 (L, M, S) жовтий
4 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2062
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкішна валіза від відомої компанії Fly створений для найвимогливіших клієнтів. Сучасна легка модель із дуже міцного та стійкого до подряпин пластику ABS Plus з дворівневою телескопічною ручкою. Зовнішні приємні на дотик гумові ручки та кодовий замок, що запобігає проникненню сторонніх осіб. Міцна рама з дюралюмінію, встановлена у валізі. Обладнаний чотирма поворотними гумовими колесами, які забезпечують стійкість і легкість у будь-якому напрямку. Інтер'єр у яскравому кольорі розділений блискавкою на дві функціональні камери.
Специфікація валізи Fly
Зовнішній матеріал — АБС (акрилонітрил, бутидіен, стирол)
4 колеса із суміші (гума + гума), повернені на 360 градусів
Водонепроникний, стійкий до подряпин матеріал
Легкість очищення
Зашифрований замок
Дворівнева телескопічна ручка
Дюраль, міцна рама, вбудована у валізу
Двокамерна міра, розділена блискавкою
Внутрішні ремені для захисту вашого багажу.
Розміри:
L-75x30x47 см
М-65х26х43 см
S-55x22x35 см.
Специфікація валізи Fly
Зовнішній матеріал — АБС (акрилонітрил, бутидіен, стирол)
4 колеса із суміші (гума + гума), повернені на 360 градусів
Водонепроникний, стійкий до подряпин матеріал
Легкість очищення
Зашифрований замок
Дворівнева телескопічна ручка
Дюраль, міцна рама, вбудована у валізу
Двокамерна міра, розділена блискавкою
Внутрішні ремені для захисту вашого багажу.
Розміри:
L-75x30x47 см
М-65х26х43 см
S-55x22x35 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Комплект валіз |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴







