
Сумка для ноутбука, портфель, з розширенням, 2 відділи, 4 фронтальні кишені, розмір: 42*30*18+5см,
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD2811
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка універсальна сумка-портфель, яку можна застосувати не тільки для транспортування ноутбука або планшета. Численні відділення та кишені різного розміру підтверджують її універсальність. Передбачені два відділи, внутрішня кишеня м'яка та внутрішня кишеня на блискавці. Є внутрішня кишеня-органайзер. На звороті сумки велика кишеня на блискавці. Основна особливість цієї моделі — це можливість розширення ширини до 6 см. плечовою накладкою, що регулюється за довжиною Максимальна довжина 140 см. Ручки тканинні, міцні, можна зафіксувати між собою за допомогою накладки на липучці, виготовлена сумка з надійного поліестеру з вологостійкими властивостями.
Розміри: 42*30*18+5см
Довжина ременя 140 см (максимальна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarDragon |
| Країна виробник | Китай |
| Відділення | Відділення для ручок, Відділення для телефону, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Так |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 1.5 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







