
Чоловіча Сумка Портфель зі шкіри зама для ноутбука, планшета, документів.StarDragon
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-582
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Чоловіча Сумка Портфель зі шкіри зама для ноутбука, планшета, документів.StarDragon
Багатофункційний портфель від
Star Dragon.
Переваги:
практичний і елегантний
естетично зроблений
11 кишень різного розміру.
відділення з кріпленням для ноутбука, планшета, книг
ручки для рук і знімний регульований ремінь
посилений інтер'єр
Сумка з ділової колекції класичного дизайну підійде як до елегантного, так і до повсякденного вбрання.
Бренд STAR DRAGON — провідний магнат із виробництва аксесуарів, доступних у багатьох країнах. Багаторічний досвід привів до створення функціонального, стилістично позачасового та доступного за доступною ціною пропонування.
Якість використовуваних матеріалів, естетичне виготовлення та зручне розташування кишень знадобляться в повсякденному використанні
Розміри
Ширина — 430 мм
Висота — 310 мм
Глибина — 170 мм
Об'єм — 22 л
Вага — 700 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarDragon |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 170 мм |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Захист кутів |
| Об'єм | 22 л |
| Кількість відділень | 11-15 |
| Вага | 0.7 г |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
- Ціна: 1 200 ₴


