
Сумка-рюкзак чоловіча Nuoxiya 2802 чорна
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2802
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка з якісної міцної тканини.
Сумка має два відділення формату А4 під змійками. У відділеннях – кишеня для ноутбука (15.6'), організатор для канцтоварів. Ремінь на плече регульованої довжини. Передні зовнішні кишені. За потреби можна дістати лямки та носити сумку як рюкзак.
Розміри;
Висота — 40 см
Ширина - 30см
Глибина — 12 см
Сумка має два відділення формату А4 під змійками. У відділеннях – кишеня для ноутбука (15.6'), організатор для канцтоварів. Ремінь на плече регульованої довжини. Передні зовнішні кишені. За потреби можна дістати лямки та носити сумку як рюкзак.
Розміри;
Висота — 40 см
Ширина - 30см
Глибина — 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота основного відділення | 400 мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Захист від бічних ударів, Захист кутів |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Сумка-трансформер |
| Ширина основного відділення | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






