
Набір поліпропіленових валіз FLY 3/1.(Чорний)
5 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP-01
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важко уявити собі комфортну подорож без зручної валізи, яку ви берете із собою. Ось чому ми створюємо наші компактні валізи, які дадуть змогу взяти із собою в дорогу саме те, що вам потрібно. Така валіза має бути функціональною і зі смаком. З огляду на це помилковість цього, ми створили нову лінійку під загальною назвою Prime FLY, що об'єднує валізи вищого класу.
Специфікація валізи FLY PP-01:
дуже міцний і стійкий до подряпин матеріал Polypropylene
міцний легкий каркас із дюралюмінію
висувна телескопічна ручка
чотири подвійних безшумних колеса на підшипниках, що обертаються на 360 градусів
кодовий замок TSA
оригінальна щільна підкладка
гнучкі внутрішні ремені, які кріплять багаж
міцні ручки для зручного ручного та вертикального транспортування
Розміри:
L- 75x47x29cm
M- 65x44x25cm
S- 55x35x21cm
Специфікація валізи FLY PP-01:
дуже міцний і стійкий до подряпин матеріал Polypropylene
міцний легкий каркас із дюралюмінію
висувна телескопічна ручка
чотири подвійних безшумних колеса на підшипниках, що обертаються на 360 градусів
кодовий замок TSA
оригінальна щільна підкладка
гнучкі внутрішні ремені, які кріплять багаж
міцні ручки для зручного ручного та вертикального транспортування
Розміри:
L- 75x47x29cm
M- 65x44x25cm
S- 55x35x21cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴









