
Спортивна сумка-рюкзак із двома відділеннями для взуття
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 820
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка-рюкзак із двома відділеннями для взуття.
Сумка для тренувань та поїздок. З головних особливостей — це місткість і практичність під час використання, оскільки вона може носитися як рюкзак, що дуже зручно під час подорожей. Сумка пошита з міцного поліестеру, який надійно захищає вміст від вологи та пилу. Виготовлена в стильному чорному кольорі з дизайном у формі нанесеного логотипа бренда. Сумка має додатковий довгий ремінь для носіння на одному плечі, а також дві ручки для використання її як рюкзак. За потреби одні з них можна заховати в передбачену для цього кишеню. Всі блискавки міцні та надійні, вони легко розстібаються й застібаються.
- Розмір: 55х25х30 см Об'єм — 40 літр
Сумка для тренувань та поїздок. З головних особливостей — це місткість і практичність під час використання, оскільки вона може носитися як рюкзак, що дуже зручно під час подорожей. Сумка пошита з міцного поліестеру, який надійно захищає вміст від вологи та пилу. Виготовлена в стильному чорному кольорі з дизайном у формі нанесеного логотипа бренда. Сумка має додатковий довгий ремінь для носіння на одному плечі, а також дві ручки для використання її як рюкзак. За потреби одні з них можна заховати в передбачену для цього кишеню. Всі блискавки міцні та надійні, вони легко розстібаються й застібаються.
- Розмір: 55х25х30 см Об'єм — 40 літр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь, Відсік для взуття |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Розміри | |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴





