
Темно-сіра дорожня сумка David Jones
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0045-22
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З такою сумкою у формі бочонка можна і в подорож, і в тренажерний зал, і довгу поїздку. Стильно, комфортно, практично.
Розміри
Довжина (см)
44
Висота (см)
29
Ширина (см)
29
Розміри
Довжина (см)
44
Висота (см)
29
Ширина (см)
29
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 44 см |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




