
Рюкзак міський брезентовий Gold Be 3838
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3838
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брезентовий рюкзак із двома великими відділеннями, фронтальними та бічними кишенями.
Розмір рюкзака: 46*31*18 см
колір: чорний
Розмір рюкзака: 46*31*18 см
колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Be |
| Вага | 3 г |
| Висота | 46 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



