
Велика сумка на коліщатках дорожня сумка 90 см
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: L-123
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: текстиль
- міцний і зручний
- два колеса та буксирувальний гак
- міцні блискавки
- основне відділення
- закривається на двосторонню блискавку
- дві передні кишені на блискавці
- дві ручки для рук
- бічна ручка
- дві перекладини внизу для міцності
Розміри виробу: 90x50x33см.
Об'єм — 150 літрів
- міцний і зручний
- два колеса та буксирувальний гак
- міцні блискавки
- основне відділення
- закривається на двосторонню блискавку
- дві передні кишені на блискавці
- дві ручки для рук
- бічна ручка
- дві перекладини внизу для міцності
Розміри виробу: 90x50x33см.
Об'єм — 150 літрів
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 150 л |
| Ширина | 50 см |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Гігант |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴





