
Валіза набір 3/1 на 2 колеса fly чорна
5 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8303-2
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Пропонуємо до купівлі набір тканинних валіз на двох колесах Fly 8303. У валізі використовуються найвищої якості матеріали. Усі сторони валізи від контакту з поверхнею захищені спеціальними захисними вкладками. Це додатково дасть змогу валізі довгий час зберігатиме свій зовнішній вигляд. Завдяки колесам із металевими підшипниками валіза рухається поверхнею легко та передбачувано. Не докладаючи особливих зусиль, виготовлена з металу телескопічна ручка, висувається легко та невимушено. Зовні валіза обтягнута особливо міцною та вологостійкою тканиною Cordura 1200D*. З такою тканиною валіза легко відновлює свій зовнішній вигляд після чищення. Дві зовнішні кишені забезпечують простий спосіб дістатися речей першої потреби. За жорсткість конструкції та збереження форми у валізі відповідає суцільна металева рама, закріплена за її внутрішнім периметром. За збереження речей відповідає надійний кодовий замок**. Внутрішнє оздоблення валізи виготовлене з приємно, не мазкою, тканини та має спеціальні ремені для додаткової фіксації речей. Маючи двоколісну конструкцію, валіза має підвищену стійкість у транспорті. Для максимально зручного носіння в руках усі ручки валізи мають пружинний механізм. Зовні валіза має помірно строгий вигляд і показно. У валізі передбачено все, щоб ваші речі були в повній цілості.
Зосередьтеся на відчуттях від поїздки, а збережність речей довірте нам! Щасливого шляху!
У комплекті
Великий валіза зовнішні розміри: 70 х 48 х 30 см Об'єм 100 л, Вага 3,9 кг
Гранично допустима вага за завантаженням великої валізи 22-25 кг
Середній валіза зовнішні розміри: 61 х 43 х 27 см Об'єм 70 л, Вага 3,3 кг
Гранично допустима вага щодо завантаження середньої валізи 18-20 кг
Малий валіза зовнішні розміри: 52 х 35 х 20 см Об'єм 39 л, Вага 2,95 кг
Гранично допустима вага за завантаженням малої валізи 12-15 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 5 000 ₴






