
Комплект дорожніх тканинних валіз із 3 шт. на 4 колесах
5 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8303-4
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дорожніх тканинних валіз із 3 шт. на 4 колесах.Чемогани виготовлені з міцного матеріалу, стійкої до стирання й пошкодження.Квіть валіза: Зелений.Розмір: L. M. S. Габарити валіз: Велика валіза: 75*45*32.Сережна валіза: 65*40*27.Маленька валіза: 55*35*24. Докладніше інформацію Ви можете дізнатися зателефонувавши +380731689885
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴




