
Рюкзак Gold Be 1304-1 чорний брезентовий міцний
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1304-1
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний і великий місткий рюкзак. Рюкзаки Gold Be робляться з дуже міцної тканини, саме тому вони можуть носитися роками. Рюкзаки Gold be добре зарекомендували себе як шкільні ранці, повсякденне використання, щоденні — тренувальних і похідних метою. Вони зручні та практичні, добре сидять і практично не брудняться. У них безліч різних кишень і таємниць, вони зручні та шкарпетки. Продукція дуже добре себе зарекомендувала. Якщо у Вас була продукція Gold be, Ви обов'язково купите собі ще якийсь товар.
Характеристики
Розміри (Д х Ш х В)
50х35х20
Количество отсеков
2 основні, 3 малих
Матеріал
Брезент
Спина
Тканина
Характеристики
Розміри (Д х Ш х В)
50х35х20
Количество отсеков
2 основні, 3 малих
Матеріал
Брезент
Спина
Тканина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Be |
| Вага | 1 г |
| Висота | 50 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴





