
Рюкзачок дитячий із ведмежам чорний для хлопчика
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8112
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий для хлопчика, виготовлений із текстилю. Має синій колір. Розміри: ширина — 22 см, висота — 24 см, глибина — 9 см. Обладнаний одним зовнішнім відділенням і двома зовнішніми кишенями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



