
Рюкзак міський Gold Be 40 літрів хакі (зеленій)
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: GB-85
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Брезентовий рюкзак Gold-Be GB-85 є найбільшою моделлю в серії Gold-Be розмір до 40 літрів розміри рюкзака 55х33х20.
Брезентовий рюкзак Gold Be GB-85 підходить для навчання, заняття спортом, а також для жорсткої експлуатації з перенесення гранично важких вантажів. Наприклад, для полювання, риболовлі, можна брати із собою на дачу та навіть переносити різноманітні інструменти. Він витримає все. Рюкзак дуже міцний і надійний, пошитий зі щільної тканини (брезента), вологостійкий. Такий рюкзак — рішення для людей, чия сфера діяльності пов'язана з транспортуванням невеликих, але важких предметів. Брезентовий рюкзак вирізняється особливою міцністю та зносостійкістю. Модель Gold Be! — річ для багатоцільового використання і застосовна для найрізноманітніших цілей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Be |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 40 л |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 35 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴






