
Дорожня сумка David Jones 5341 ручна поклажа коричнева
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5341
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Стильна та містка дорожня сумка від відомого виробника David Jones. Вона виготовлена з якісного екошкіри, що має приємну фактуру. Сумка має одне основне відділення, всередині якого є дві відкриті кишені й одна кишеня на блискавці. Також є дві зовнішні кишені з двох боків моделі. Для комфортного носіння сумка має дві зручні ручки та знімний плечовий ремінь. Є можливість збільшення об'єму, для цього можна розстебнути бічні лямки й тоді сумка стає містшою. Опис товару:
Дорожня сумка з екошкіри закривається на блискавку.
Всередині одне основне відділення.
На лицьовій стороні кишеня на магніті.
На тильному боці кишеня на блискавці.
Бічні ремені для настроювання форми сумки.
Дві міцні ручки.
Плечовий знімний регульований ремінь.
Характеристики:
Матеріал: якісна шкіра еко.
Розміри сумки (ШхВхГ): 53х30х20 см.
Виробник: David Jones
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 53 см |
- Ціна: 2 000 ₴






