
Рюкзак брезентовий Gold Be чорний
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: GB-85
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брезентовий рюкзак Gold Be – це якість та практичність. Виріб оснащений якісною фурнітурою з металу та пластику. Закривається за допомогою спіральних кручених застібок-блискавок одностороннього типу. Конструкція – безкаркасна, спинка – м'яка. Особливістю є наявність бічної стяжки.
Складається з таких елементів:
- два відділення великих розмірів;
- невеликі кишені з лицьового боку; - дві бічні кишені;
- дві м'які лямки;
- ручка для транспортування;
- посилене дно.
- міцний та довговічний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Be |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Грудна стяжка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 17 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



