
Чорний рюкзак Міський.Спортивний рюкзак
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8908
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак лаконічно впишеться в будь-який образ, підкреслюючи ваш стиль та індивідуальність. Виготовлений із міцного вологозахисного матеріалу — нейлону.
Завдяки універсальному розміру рюкзак підійде як для дорослого, так і для підлітка.
Вага моделі всього 600 грамів
М'яка спинка та лямки рюкзака дадуть змогу носити його не перевантажуючи плечі та хребет
Рюкзак має два основні відділення, відділ для ноутбука.
Дві передні кишені підійдуть для ключів, документів
А з боків кишені для води або парасольки.
Дві передні кишені підійдуть для ключів, документів
А з боків кишені для води або парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 46 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Бічні |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




