
Сумка для ноутбука 15 Дюйма Black
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6801
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням. Стінки з піноподібного матеріалу для захисту ноутбука. Кишеня-органайзер застібається на блискавку. Кишеня на задній стінці на липучці Зручний плечовий ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Відділення | Відділення для ручок, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішні відділення |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Так |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴







