
Велика чоловіча сумка Портфель StarDragon для ноутбука, планшета, документів
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-582
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний портфель, що розширюється, від Star Dragon.
Переваги:
- практичний і елегантний
- естетично зроблений
- 11 кишень різного розміру.
- найбільша камера вміщає до 33 л.
- відділення з кріпленням для ноутбука, планшета, книг
- ручки для рук і знімний регульований ремінь
- посилений інтер'єр
- водонепроникна тканина, армована поліуретановим покриттям.
Сумка з ділової колекції класичного дизайну підійде як до елегантного, так і до повсякденного вбрання.
Бренд STAR DRAGON — провідний магнат із виробництва аксесуарів, доступних у багатьох країнах. Багаторічний досвід привів до створення функціонального, стилістично позачасового та доступного за доступною ціною пропонування.
Якість використовуваних матеріалів, естетичне виконання та зручне розташування кишень знадобляться в повсякденному використанні.
Сумка має блискавку, яка збільшує основне відділення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarDragon |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 17 мм |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Об'єм | 22 л |
| Вага | 700 г |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





