
Міський рюкзак Swissgear ергономічний Чорний (8810)
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8810
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний міський рюкзак — Swissgear. Рюкзак. Складається з двох основних відділень і додаткових кишень. Виріб якісний, зшитий із нейлонового текстилю, що сприяє захисту від вологи. Наявність бічних стяжок дасть змогу відрегулювати та зафіксувати обсяг рюкзака. Ортопедична спинка в цьому рюкзаку дасть Вашій спині залишатися здоровою, навіть після тривалої прогулянки Ви не відчуватимете втоми в спині та попереку. Особливості: фірмовий рюкзак відомого швейцарського бренда Wenger; для міста, поїздок, навчання та нетривалого туризму; зносостійкий водовідштовхувальний матеріал; зручна міцна ручка; стінки з ударозахисними елементами; вихід під навушники; додаткове відділення — органайзер; Система циркуляції повітря AirFlow та ортопедичні елементи для здоров'я спини. Характеристики: Матеріал: якісний нейлон, текстиль; Колір чорний: Розміри: 48 см*33 см*20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SwissGear |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 48 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Бічні, Нижний, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, USB-роз'єм, Захисний чохол |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | Кишеня для пляшки, Зовнішні відділення, Зовнішня кишені без застібки, Отвір для навушників, Відділення для акумулятора, Відділення для дрібниць, Відділення для ручок, Відділення для телефона, Потайна кишеня на блискавці |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴







