
Бездротова миша Borofone BG14
180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 49005
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Переваги:
Класична бездротова мишка для роботи або відпочинку
Лаконічний дизайн мишки буде підходити під будь-яке робоче місце
Сумісна з усіма новітніми операційними системами, з комп'ютером, ноутбуком, планшетом
Бездротове з'єднання по Bluetooth 2.4G без установки додаткових драйверів, підключаєте мишку і вона відразу працює
Ергономічна форма миші
Висока роздільна здатність DPI: 1000
Характеристики:
Бренд: Borofone
Робоча дистанція: 10м
Розширення: 1000 dpi
Кількість кнопок: 3
Термін служби: 3 000 000 разів
Розмір: 102*59*31 мм
Вага: 38 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



