
Бездротова миша Hoco GM15
320 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38584
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша Hoco GM15 чорна — це елегантний і функціональний пристрій, створений для зручності в повсякденній роботі та розвагах. З її допомогою ви можете насолоджуватися свободою руху, не обмежуючи себе дротами.
Особливості:
- Матеріал: ABS
- Розмір: 109*63*31 мм; Вага: 60 г
- Схема: yichip; Чип: YC3065
- Режими під'єднання: 2.4G/Bluetooth (3.0+5.0)
- Роздільна здатність DPI: 800-1200-1600
- Термін служби: 300 000 000 натискань кнопок, 300 000 прокруток коліщатка
- Кнопки: Перемикання DPI,Лева, права + скрол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





