
Мережевий зарядний пристрій Hoco C72Q USB QC + кабель USB to MicroUSB
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C72QM
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco C72Q USB QC + кабель USB to MicroUSB black — це високоякісний пристрій, що забезпечує швидке й безпечне заряджання ваших ґаджетів.
Особливості:
- Матеріал: ABS + гегністкий полікарбонат
- Розмір: 82*42*26 мм, загальна вага: 64г
- Вихід: 18W (QC/FCP)
- Підтримка QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших рішень швидкого заряджання
- У комплекті кабель для заряджання завдовжки 1 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Номінальна сила струму | 3.6 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




