
Блок живлення для ноутбука Asus 19.5V 7.7A 150W 4.5*3.0 Slim
799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: as150-4,5
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Купуючи в користуванні оригінальний блок живлення, Ви можете бути впевнені в його найвищому стандарті якості та сумісності з Вашою моделлю ноутбука.
Адаптер виготовлений із якісного міцного пластику. Надійні компоненти обмежують вхідну напругу та оберігають адаптер від перегрівання та перенапруги.
Міцність і гнучкість кабелю не дає йому перегинатися або переламуватися. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове вимкнення.
Оригінальні комплектуючі деталі до Вашого ноутбука будуть, безумовно, найкращим вибором для надійної та коректної роботи пристрою, а також ефективного щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5х3.0-PIN |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 7.7 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

