
Блок живлення для ноутбука Asus 230W 19.5V 11.8A 5.5*2.5 Slim
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: as230-5.5
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ви шукаєте зарядний пристрій, який би не тільки довго спеціалізувався, але й пропонував оптимальну продуктивність? Зустрічайте зарядний пристрій Asus 230 Вт — ваш надійний помічник у роботі та навчанні.
Характеристики:
Виробник: Asus
Вихідна потужність: 230Вт
Вихідна напруга: 5.5x2.5 мм
Призначення: Для ноутбука
Сумісність із брендом: Asus
Стан: Нове
Тип роз'єму: 5.5x2.5 мм
Використані високоякісні матеріали забезпечують довгий термін експлуатації та безпеку в експлуатації.
Інструкція з використання:
Під'єднайте зарядний пристрій до електромережі та до вашого ноутбука за допомогою сумісного роз'єму 5.5x2.5 мм.Купіть зараз і забудьте про проблеми із заряджанням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 11.8 A |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 11 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 11.8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


