
Блок живлення Acer 230W 19.5V 11.8A 5.5*1.7
1 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ac230w
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Купуючи в користуванні оригінальний блок живлення, Ви можете бути впевнені в його найвищому стандарті якості й сумісності з Вашою моделлю ноутбука.
Адаптер виготовлений із якісного міцного пластику. Надійні компоненти обмежують вхідну напругу та оберігають адаптер від перегрівання та перенапруги.
Міцність і гнучкість кабелю не дає йому перегинатися або переламуватися. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове вимкнення.
Оригінальні комплектуючі деталі до Вашого ноутбука будуть, безумовно, найкращим вибором для надійної та коректної роботи пристрою, а також ефективного щоденного використання.
Характеристики
- Сумісність Acer
- Потужність, Вт230
- Сила тока, А11.8
- Бренд Acer
- Колір Чорний
- Тип роз'єму 5.5*1.7
- Гарантія (міс.)6
- Призначення для ноутбука, планшета
- Вихідна напруга, В19.5
- Клас якості Original PRC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 11.8 A |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 11 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






