
Блок живлення для ноутбука Acer 180W 19.5V 9.23A 5.5*1.7
899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ac180w
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- Якісний і надійний адаптер, що дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним
- Надійні компоненти захищають від перегрівання, перенапруги та короткого замикання, що забезпечує бездоганну та стабільну роботу
- Корпус виготовлений із якісного міцного пластику, а надійна ізоляція, міцність і гнучкість кабелю не дає змогу йому перегинатися або переламуватися. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове вимкнення
- Легка вага та невеликий розмір дають змогу легко носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка </ul>
- Призначення: для ноутбука ACER
- Потужність: 180W
- Вхід: АС 100-240V/2.34A, 50-60Hz
- Вихід: 19.5V 9.23A
- Колір: Чорний
- Тип роз'єму: 5.5*1.7mm
Характеристика:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 9 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 9.23 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




