
Блок живлення для ноутбука Dell 19.5V 7.7A 150W 7.4*5.0
799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: del15074
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для роботи ноутбука від мережі та заряджання його батареї. Блок живлення стане заміною, що вийшов із ладу штатного блока живлення, та забезпечить тривалу, безперебійну й безпечну роботу Вашого ноутбука.
- Виробник: Dell
- Призначення: для ноутбука
- Вхід: 100-240V 50 -60Hz
- Вихідна напруга (output:) 19.5 В
- Сила вихідного струму: 7.7 А
- Вихідна потужність: 150 Вт
- Роз'єм: 7.4mm*5.0mm
Комплектація
- Блок живлення
- Мережевий кабель
Корпус блока живлення виготовлений з ударостійкого пластику.
Цей блок живлення сумісний із такими моделями:
- Dell Precision M4600
- Dell Precision M4700
- Dell Precision M4800
- Dell Precision M6600
- Dell Precision M6700
- Dell Precision M6800
- Dell Precision M7510
- Dell Alienware M14x
- Dell Alienware M15x
- Dell Alienware M17x
- Dell Alienware M17x R3
- Dell Alienware M17x R4
- Dell Alienware Area-51 ALX
- Dell Alienware Aurora
- Dell Alienware Aurora ALX
- Dell Alienware Aurora R2
- Dell Alienware Aurora R3
- Dell Alienware Aurora R4
- Dell Vostro 360
- Dell XPS 14 L401X
- Dell XPS 15 L501X
- Dell XPS L502X
- Dell XPS 17 L702x
- Dell XPS M1210
- Dell XPS M170
- Dell XPS M1710
- Dell XPS M2010
- Dell Inspiron 2200
- Dell Inspiron 5150
- Dell Inspiron 8600
- Dell Inspiron 9100
- Dell Inspiron 20 3043
- Dell Inspiron 20 3045
- Dell Inspiron 23 2350
- Dell Inspiron 23 5348
- Dell Optiplex 3011
- Dell G3 15 3579
- Dell G3 17 3779
- Dell G5 15 5587
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 7 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Сила тока | 7.7 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




