
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 6.75A USB Pin
699 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Len 135W
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оп
исБлок живлення UKC з підтримкою USB 20 V 6.75 A для ноутбуків Lenovo призначений для заміни оригінального блока живлення. Він сумісний із різними моделями ноутбуків, що вимагають постійного електроживлення під час роботи або заряджання акумулятора.
Цей аналог блока живлення повністю замінює оригінальний блок живлення для ноутбуків Lenovo.
Характеристики:
Тип: Аналог блока живлення.
Сумісність: Lenovo.
Вихідна напруга: 20V.
Струм: 6.75 A.
Тип роз'єму: USB
Матеріал: Пластик
Колір: Чорний.
Комплектація
Аналог блока живлення UKC для ноутбука Lenovo 20V 6.75 A USB
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 6.75 A |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy, Original PRC |
| Сила струму | 6 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Сила тока | 6.75 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




