
IP-камера відеоспостереження Hoco DI53
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DI53
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Смарт камера Hoco DI53 – це високотехнологічне рішення для забезпечення безпеки та захисту майна приватного будинку, квартири, офісу, складських та інших приміщень. З високою якістю зображення, функцією виявлення руху та можливістю віддаленого доступу через мобільний додаток, вона спокій та безпеку в будь-якій ситуації. Дана модель оснащена відразу двома об'єктивами, що дозволяє охопити велику площу та значно підвищити ефективність спостереження. Завдяки компактним розмірам та стильному дизайну, вона лаконічно впишеться в будь-який інтер'єр, не заважатиме і не виділятиметься. Її можна встановлювати на горизонтальній поверхні або кріпити в зручному, необхідному місці. Пристрій має надійну конструкцію, виготовлено з використанням міцних матеріалів та якісних електронних компонентів. Його верхній сферичний може обертатися на всі 360 ° під час віддаленого керування або при виявленні руху, при цьому нижня частина другого об'єктивом залишається статичною. Пристрій оснащений динаміком та мікрофоном, слотом для карти пам'яті об'ємом до 128Gb, роз'ємом Type-C для підключення до джерела живлення. Є підтримка повнокольорового режиму нічного бачення, функцій звукового попередження, двоканального запису, спільного керування та запису за розкладом. Запис відео здійснюється у форматі 1080FHD. Через програму можна стежити за тим, що відбувається в режимі реального часу з подвійним екранним моніторингом, переглядати відео в записі з прискоренням і багато іншого. Камера комплектується адаптером живлення, кабелем Type-C, набором для встановлення та інструкцією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 350 ₴







