
Wi-Fi Маршрутизатор Mercusys AC12 WiFi5 / AC1200 / 100 Мбіт/с
787 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ac12
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна

Швидкий Wi-Fi
для яскравих емоцій
AC1200 дводіапазонні Wi-Fi роутер AC12.

1200 Мбіт/с для швидкої роботи в інтернеті
AC12 створює надійну та швидку мережу Wi-Fi, використовуючи потужний стандарт 802.11ac, який утричі швидший за пристрої серії N. Стандарт AC використовують дедалі більше пристроїв, і правильний роутер зможе максимально прикрасити якість їх під'єднання до Wi-Fi. Завдяки вищій швидкості AC12 — це вибір для швидкого та потужного Wi-Fi.

Одночасне дводіапазонне під'єднання
Завдяки дводіапазонному Wi-Fi ви зможете під'єднати до мережі більше пристроїв. Швидкість до 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц — це вибір для роботи в інтернеті та з поштою, тоді як 5 ГГц впорається з усіма ресурсомісткими завданнями, як-от онлайн-ігри та потоковий перегляд HD-відео. Обидва канали надходять одночасно, даючи змогу виконувати всі ці завдання паралельно.

Потужний сигнал і покриття
Чотири зовнішні 5 дБі антени забезпечать широке покриття Wi-Fi мережі та потужний сигнал у всьому будинку або офісу, даючи змогу забути про проблеми поганого під'єднання.

Батьківський контроль і контроль доступу
Батьки та системні адміністратори можуть призначати права доступу для дітей і персоналу. Ви можете легко налаштовувати чорні та білі списки та обмежувати час доступу в інтернет. Дозвольте гостям під'єднуватися до вашої Wi-Fi мережі та забезпечте її безпеку.
Просте покрокове настроювання
Вам не буде потрібно робити складне настроювання — просто дотримуйтеся покрокової інструкції в вебінтерфейсі, щоб налаштувати AC12 за кілька хвилин.
1. Створіть логін і пароль.
2. Оберіть тип під'єднання і вкажіть потрібні дані.
3. Створіть ім'я Wi-Fi мережі (SSID) та пароль.

Безпека
Шифрування WPA/WPA2 забезпечить надійний захист від загроз.
2×2 MIMO
Підвищує ефективність передавання Wi-Fi між кількома пристроями.
Гостьова мережа
Захистіть вашу мережу окремою мережею для гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Швидкість з'єднання | 1200 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Вбудований комутатор | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | MESH система |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 600 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Колір | Чорний |
| Швидкість передавання даних | 300 Мбіт/сек |
| Вхід (WAN порт) | Ethernet |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 10 В |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 787 ₴






