
Кабель-перехідник USB для Wi-Fi роутера 12 V (DC 5,5 мм) 1 м,
100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR12
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Кабель-перехідник USB для Wi-Fi роутера 12 V (DC 5,5 мм) 1 м

Кабель-перехідник USB для Wi-Fi роутера 12 V (DC 5,5 мм) 1 м
Один з найпростіших способів забезпечити живлення вашого Wi-Fi-маршрутизатора, коли вимикає світло — використовувати резервний акумулятор, наприклад, повербанк.
Як під'єднати Power Bank до Wi-Fi роутера:
Переконайтеся, що ваш WiFi-маршрутизатор отримує правильну споживану потужність.
Під'єднайте блок живлення або USB-порт для ноутбука до стороні введення напруги підвищувального модуля постійного струму, а потім відрегулюйте вихідну напругу від 9 до 12 В.
Під'єднайте роз'єм живлення постійного струму до маршрутизатору. За кілька хвилин Wi-Fi має заробити.


Цей кабель без перетворювача передає живлення від повербанка до роутера.

Щоб почати використовувати роутер без світла потрібно під'єднати павербанк до оптичного терміналу та Wi-Fi-роутеру.

Перед замовленням перевірте круглий роз'єм свого роутера: він має бути 5,5 мм у зовнішньому діаметрі та 2,1 мм — у внутрішньому.


Характеристики:
- Довжина: 1 м
- Тип: кабель
- Інтерфейс: USB до DC 5,5 * 2,1 мм
- Колір: чорний
- Напруга: 12B

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 123 |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість передачі даних | 2000 кбіт/сек |
| Тип роз'єму | USB |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220 В |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 12 см |
| Напруга | 10 В |
| Вага | 0.3 г |
| Довжина: | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Вхід (WAN порт) | Ethernet |
- Ціна: 100 ₴









