
Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN823N
359 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-WN823N
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Мінімальний розмір, максимальна швидкість
N300 міні Wi-Fi USB-адаптер TL-WN823N

Стабільне під'єднання на щодень
TL-WN823N призначений для під'єднання ноутбуків або комп'ютерів до мережі Wi-Fi. Він забезпечує під'єднання на швидкості до 300 Мбіт/с, що робить його рішенням для перегляду HD-відео, передавання голосового трафіку та онлайн-ігор.

Мініатюрний дизайн — максимум зручності
За розміром TL-WN823N менший від звичайного флешнакопичувача. Він не тільки може бути під'єднаний до будь-якого порту USB, але й досить малий, щоб брати його із собою.

Просте налаштування
Зручний інтерфейс встановлення на компакт-диску
Кнопка WPS
Швидке настроювання захищеного з'єднання натисканням кнопки WPS
Операційна система
Сумісність з Windows, Linux
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Швидкість передачі даних | 300 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴







