
Wi-Fi Маршрутизатор TP-LINK TL-WR845N
830 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WR845N
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна

Більше антен — стабільніше покриття
Серія бездротових маршрутизаторів N, швидкість до 300 Мбіт/с
TL-WR845N
Швидкий Wi-Fi стандарту N300
TL-WR845N надає швидкий і стабільний Wi-Fi для мережевих пристроїв. Швидкість до 300 Мбіт/с робить із пристрою практичне рішення для виконання таких завдань, як завантаження файлів, відеоконференції та перегляд потокового відео.

Більше охоплення й надійності
Три 5 дБі антени з високим посиленням підійдуть для середнього будинку. Збільшене покриття забезпечить надійне та стабільне під'єднання по всьому будинку.


дизайн
Новий дизайн і текстура покриття зроблять із пристрою стильне доповнення будь-якої кімнати у вашому домі.
Гостьова мережа
Гостьова мережа забезпечує окремий гостьовий доступ до мережі Wi-Fi. Ви можете ділитися доступом і не турбуватися про збереження особистих даних.

Батьківський контроль
Батьківський контроль дасть змогу батькам або адміністраторам обмежувати доступ до певних сайтів для дітей і персонал. Блокуваннялиця дає змогу настроювати чорні та білі списки для обмеження рівня доступу.

Просте налаштування й керування
Завдяки інтуїтивному вебінтерфейсу та мобільному застосунку Tether ви зможете налаштувати TL-WR845N за кілька хвилин. TP-LINK Tether забезпечить найпростіший спосіб керування маршрутизатором зі смартфона та дасть можливість використовувати його на максимум.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11a/b/g |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Вбудований комутатор | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11a/b/g |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Ні |
| Функція Power Bank | Ні |
| Колір | Білий |
| Швидкість передавання даних | 300 Мбіт/сек |
| Вхід (WAN порт) | Ethernet |
| Загальні | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 830 ₴


