
Wi-Fi Маршрутизатор TP-LINK Archer AX1500 дводіапазонний WiFi 6
1 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ax10
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна

Вища швидкість, більше під'єднаних пристроїв

Wi-Fi 6

До 1,5 Гбіт/с

Більше під'єднаних пристроїв

Триядерний процесор

Знижене енергоспоживання

Wi-Fi 6
Archer AX1500 дасть змогу доторкнутися до Wi-Fi 6 за порівняно невеликі гроші. AX10 — це висока швидкість, низька затримка та безліч одночасних під'єднань.

Швидкість до 1,5 Гбіт/с
Wi-Fi 6 забезпечить високу плавність під час перегляду потокових відео високої роздільної здатності та низький пінг в онлайн-іграх.

Більше під'єднаних пристроїв, менше завантаженість мережі
Archer AX1500 взаємодіє з усіма пристроями в мережі за допомогою технології OFDMA, яка дає змогу обмінюватися даними відразу з декількома пристроями та знижує затримку.

Надійне покриття
Чотири антени та технологія Beamforming створять якісний сигнал Wi-Fi у всьому будинку.

Знижене енергоспоживання
Технологія Target Wake Time (TWT) дає змогу роутеру «договорюватися» з під'єднаними ґаджетами про частоту комунікації, щоб скоротити енергоспоживання й продовжити термін експлуатації акумуляторів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Швидкість з'єднання | 1500 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Вбудований комутатор | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | MESH система |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 1300 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Колір | Чорний |
| Швидкість передавання даних | 300 Мбіт/сек |
| Вхід (WAN порт) | Ethernet |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 10 В |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 750 ₴





