
Автомобільний зарядний пристрій Hoco E86 2 USB/Type-C 48 W PD QC 30 W з дисплеєм і FM-модулятором
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E86
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Автомобільний FM-трансмітер (модулятор) Hoco E86 Alegria 48 W Bluetooth 5.4/USB/TF зі швидким заряджанням Type-C&USB PD30W+QC3.0 чорний
HOCO Alegria E86 — автомобільний FM-трансмітер, що дає змогу відповідати на виклики та відтворювати музику з вашого телефона, USB-накопичувача або карти пам'яті TF на аудіосистемі автомобіля, з функцією зарядного пристрою через порти Type-C і USB і підтримкою протоколів швидкого заряджання PD і QC.
- Декоративне освітлення барвистими кольорами
- Світлодіодний цифровий дисплей показує FM-частоту
- Відтворює музику зі смартфона, USB-накопичувача або карти пам'яті TF
- Сумісний із більшістю автомобілів (12-24 В)
- Обладнаний 3 портами: 2 USB-роз'єми та Type-C
- Порт Type-C підтримує швидке заряджання PD 30 Вт
- Порт USB підтримує швидке заряджання QC 18 Вт
- Підтримує голосовий зв'язок
- Версія Bluetooth: 5.4
- Кнопки керування FM-частотою та відтворенням музики
- Заряджає 2 пристрої одночасно
- Захист
Підходить до всіх автомобілів
Ця модель універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці, автобусі тощо. Поліпшені конектори зберігають під'єднання навіть у разі різкого гальмування або руху нерівною дорогою.
Поїздки з музикою
Пристрій обладнаний FM-трансмітером, який дає змогу відтворювати музику через аудіосистему автомобіля. Для цього потрібно виставити на пристрої й аудіосистемі однакову радіочастоту.
Підтримується відтворення зі смартфона, під'єднаного через Bluetooth, а також карт TF (MicroSD) і USB-носіїв з обсягом пам'яті до 32 ГБ.
Обладнаний кнопками керування FM-частотою та відтворенням музики.
Керує викликами
Вбудований мікрофон і кнопка керування викликами дають змогу приймати та скидати дзвінки, повторно викликати останній номер і розмовляти, не відвертаючи уваги від керування автомобілем.
Заряджає 2 пристрої одночасно
Type-C і USB-роз'єми дадуть вам заряджати паралельно 2 ґаджети. Type-C роз'єм забезпечить швидке заряджання вашого смартфона з максимальною потужністю 30 Вт, а USB — 18 Вт.
Захисні властивості
У зарядний пристрій вбудована інтелектуальна система захисту, яка розподіляє подавання живлення між вашими ґаджетами, оберігаючи їх від перевантаження, перегрівання та короткого замикання.
Корпус із міцного матеріалу, стійкого до перегрівання, ударів і зношування, забезпечує довгий термін експлуатації.
Характеристики
- Бренд: Baseus
- Модель: E86
- Магазин: Larets
- Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4
- Диапазон радиочастот (FM): 87.5-108.0 МГц
- Приймає флешнакопичувачі: U-диск, TF-карта (максимум 32 Gb)
- Аудіоформат файлів: MP3 / WAV / WMA
- Співвідношення сигнал/шум: 85dB (FM: 65dB)
- Застосовний в автомобілях: з бортовою мережею 12 В, 24 В
- Підтримка протоколів швидкого заряджання: PD3.0/QC3.0/QC2.0 AFC/FCP/SCP
- Порт Type-C: 30W (Max), PD - 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
- Порт USB-1: 18W (Max), QC3.0 - 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Порт USB-2: вихід для програвання музики, підтримує тільки USB-накопичувач, 5V/0.5A
- Вихід загальний Type-C + USB: 48W (Max)
- Матеріал: ABS
- Розміри: 84*47*54 мм
- Вага: 43 г
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Для мультимедійних систем |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 9 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Вихідна напруга | 45 В |
| Вхідна напруга | 48 В |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримка iPod | True |
| Під'єднання пристрою | Bluetooth |
| Автономне живлення | Немає |
| USB-інтерфейс | True |
| Дисплей | True |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 500 ₴







