
Автомобільний зарядний пристрій Hoco E72 2 USB/Type-C PD 30 W з FM-модулятором
620 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: E72
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Автомобільний зарядний пристрій Hoco E72 2 USB/Type-C PD 30 W з FM-модулятором сріблясто-чорний — це надійний і зручний спосіб зарядити ваші пристрої в автомобілі. Модель E72 обладнана виходом Type-C 30W і USB 5V/1A, бездротовим FM трансмітером і підтримкою відтворення BT, TF карт, USB-накопичувача. Розмір пристрою становить 80 х 37 х 54 мм, а вага — всього 32 г, що робить його зручним для перенесення.
Особливості:
- BT v5.0, чип: JL6952.
- Вихід: Type-C — 30W (для PD/для PPS/для QC/для FCP/для AFC).
- USB-звучний інтерфейс: 5V / 1A.
- USB-зарядний інтерфейс: 5V / 3.1A.
- Підтримка BT, TF-карток, USB-накопичувач (TF-карта/USB-накопичувач до 32Gb).
- Підтримка швидкого заряджання для iPad/для MacBook.
Не проґавте можливість придбати автомобільний зарядний пристрій Hoco E72 2 USB/Type-C PD 30W з FM-модулятором сріблясто-чорний гурт за вигідною ціною! Купіть його гуртом і отримайте вигідні умови для вашого бізнесу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Для мультимедійних систем |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Вихідна напруга | 30 В |
| Колір | Сріблястий |
| Основні | |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримка iPod | True |
| Під'єднання пристрою | Bluetooth |
| Автономне живлення | Немає |
| USB-інтерфейс | True |
| Дисплей | True |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴







