
Блок живлення для ноутбука HP 150W 19.5V 7.7A 4.5*3.0
899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Hp150
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний блок живлення HP 150w 19.5V7.7A (4.5*3.0)
Усі блоки живлення HP у нашому магазині нові та з гарантією. Перед відправленням блоки проходять перевірку на працездатність під навантаженням.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Вихідна напруга: 19.5 V
Ток: 7.7 A
Споживана потужність: 150 W
Роз'єм: 4.5 x 3.0mm
Гніздо живлення від мережі — стандартне 3pin (клевер, чебурашка,)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 7.7 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


