
Блок живлення для ноутбука HP 90w 19.5V 4.62A 4.5*3.0
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Hp904.5
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний блок живлення Зарядний пристрій для ноутбука HP 90w 19.5V4.62A (4.5*3.0)
Усі блоки живлення HP у нашому магазині нові та з гарантією. Перед відправленням блоки проходять перевірку на працездатність під навантаженням.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Вихідна напруга: 19.5 V
Струм: 4.62 A
Споживана потужність: 90 W
Роз'єм: 4.5 x 3.0mm
Гніздо живлення від мережі — стандартне 3pin (клевер, чебурашка,)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 4.62 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


