
Блок живлення Asus 90W 19V 4.74A 4.0*1.35
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AS90-4.0
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам змогу бути впевненим у безпеці вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної й вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від возгораний.
Вхідна напруга: 220-240V
Вихідна напруга: 19В
Максимальний струм: 4.74А
Потужність 90W
Тип роз'єму: 4.0*1.35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 4.74 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

