
Блок живлення Asus 65W 19V 3.42A 5.5*2.5
370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: as65-5,5
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Блок живлення для ноутбуків якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам змогу бути впевненим у безпеці вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної й вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від возгораний.
Вхідна напруга: 220-240V
Вихідна напруга: 19В
Максимальний струм: 3.42А
Потужність: 65W
Тип роз'єму: 5.5х2.5мм
Альтернативні партномери: PA3468U-1ACA, PA3432U, PA3432E, 6032B0007601, ADP-75SB AB, ADP-75FB, PA-1750-01, F4600a, F4814a, PA-1750-11, HP 095-4359, Lite-ON PA-1750-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 3.42 А |
- Ціна: 370 ₴

