
Блок живлення Acer 65 W 19 V 3.42 A 5,5*1,7
370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ac65w5,5
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Опис
Блок живлення для ноутбуків від бренда Elements — надійний, економний і правильний спосіб розв'язання проблем із заряджанням портативного комп'ютера.
Адаптер сумісний із широким спектром різних моделей ноутбуків. Надійні компоненти захищають від перегрівання, перенапруги та короткого замикання, що забезпечує бездоганну та стабільну роботу.
Зручність і простота використання відіграють важливу роль — зарядне вставляється відразу в розетку, а також має компактний дизайн і легку вагу, що дуже зручно та дає змогу без проблем брати його із собою.
Корпус виготовлений із якісного міцного пластику, а надійна ізоляція, міцність і гнучкість кабелю не дає змогу йому перегинатися або переламуватися. Штекер надійно тримається в роз'ємі ноутбука, що унеможливлює випадкове вимкнення.
Надійність — головне, що можна очікувати від блоків живлення Elements. Ви можете бути впевнені в стабільному харчуванні для максимальної продуктивності вашого пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴

