
Цифрова приставка DVB-T2 з дисплеєм і пультом тюнер ресивер SKY BOX ZAR139
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: zar139
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Опис
Цифрова телевізійна ефірна приставка DVB-T2
Sky Box zar139
Опис:
Під'єднати його до телевізора та налаштувати канали зможе навіть новачок, а керувати всіма функціями за допомогою зручного дистанційного пульта не становитиме жодних труднощів.
Чисте та чітке зображення навіть за слабкого рівня сигналу завдяки використанню сучасних технологій.
Попри невеликі фізичні розміри модель DVB-T2 вирізняється потужним функціоналом, можливості якого виходять за межі звичайного ТВ-тюнера.
Електронний розклад каналів (EPG), запис відео на зовнішній носій (PVR)
Крім того, завдяки USB-входу цей тюнер перетворюється на медіапрогравач, здатний відтворювати сучасні відео й аудіоформати.
Цифровий ефірний приймач Т2 підійде до будь-якого телевізора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифрове |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Вхід/Вихід | RGB, HDMI, USB |
| Додаткова комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Особливості | Wi-Fi, Вихід в Інтернет, Функція медіацентру |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

