
Автомобільний Зарядний пристрій для ноутбуків Asus 19V 3.42 A (4.0*1,35)
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: aas654.0
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Автомобільний зарядний пристрій, що дає змогу заряджати ноутбук від електричної мережі автомобіля 12V через прикурювач.
| Тип | автомобільний |
| Ток | 3.42A |
| Напруга |
19V |
| Роз'єм |
4.0*1.35 |
Сумісний з такими моделями ноутбуків:
ASUS
Zenbook Prime UX32V
Zenbook Prime UX32VD
Zenbook Prime UX32VD-BHI5N57
Zenbook Prime UX32VD-BHI7N55
Zenbook Prime UX32VD-DB51
Zenbook Prime UX32VD-DB71
Zenbook Prime UX32VD-DB72
Zenbook Prime UX32VD-DH71
Zenbook Prime UX32VD-DH71-CB
Zenbook Prime UX32VD-DH71-NB
Zenbook Prime UX32VD-R3001H
Zenbook Prime UX32VD-R3001V
Zenbook Prime UX32VD-R3001X
Zenbook Prime UX32VD-R3003V
Zenbook Prime UX32VD-R3014H
Zenbook Prime UX32VD-R4002H
Zenbook Prime UX32VD-R4002P
Zenbook Prime UX32VD-R4002V
Zenbook Prime UX32VD-R4002X
Zenbook Prime UX32VD-R4003V
Zenbook Prime UX32VD-R4010P
Zenbook Prime UX32VD-R4013V
Zenbook Prime UX32VD-R4030P
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Виробник | Asus |
| Номінальна сила струму | 3.42 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вхідна напруга | 65 В |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Asus |
| Товщина | 5 см |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Ємність акумулятора | 3420 мА/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Asus |
- Ціна: 500 ₴


