
Блок живлення для ноутбука Dell 90W 19.5V 4.62A 4.5*3.0
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: del904.5
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Вихідна напруга:19.5 V
Сила струму: 4.62 A
Потужність: 90W
Тип роз'єму : 4.5x3.0 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 4.62 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



