
Рюкзак для ноутбука Aoking SN2115 чорний
1 300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41760
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Рюкзак для ноутбука Aoking SN2115 чорного кольору — це практичне рішення для тих, хто цінує зручність і функціональність. Завдяки зовнішньому USB-порту, ви можете заряджати свої пристрої на ходу, що робить цей рюкзак супутником для роботи та навчання. У головному відділенні є вбудований м'який чохол, який надійно захищає ваш ноутбук від ударів і падінь. Міцний і зносостійкий матеріал довговічність, а містке відділення дає змогу розмістити всі необхідні речі.
Особливості:
- Зовнішній USB-порт для зручного заряджання пристроїв
- М'який відділ для ноутбука, що захищає від пошкоджень
- Міцний і довговічний матеріал для тривалого використання
- Велика місткість для всіх потрібних речей
- Розміри: 43х30х14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aoking |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, USB-роз'єм, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







